Instalacje i montaż wykładzin

 

Instalacje i montaż wykładzin podłogowych

Znalezienie odpowiedniej wykładziny obiektowej – do biura, domu czy przedszkola to jedno. Równie ważne, poza umiejętnym dopasowaniem materiału, jest też staranny montaż wykładziny podłogowej. To od solidnie wykonanej instalacji wykładziny podłogowej zależy jej finalny efekt wizualny w danym pomieszczeniu.

By w pełni zaspokoić potrzeby naszych Klientów, wychodzimy do nich z kompleksową ofertą. Poza sprzedażą, poprzedzoną profesjonalnym doradztwem, oferujemy też profesjonalną instalację wykładzin. Gwarantujemy pełną obsługę zlecenia – od demontażu starej podłogi po montaż listew nowej nawierzchni w obiekcie.

 

Instalacja wykładzin w Warszawie i okolicach

Prace związane z montażem wykładzin wykonujemy na terenie Warszawy i okolicznych miast. Do współpracy z przyjemnością zachęcamy właścicieli i zarządców obiektów, takich jak domy i mieszkania, placówki oświaty, placówki służby zdrowia czy biura, hotele i restauracje, poszukujących obsługi przy montażu wykładzin od A do Z.

Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia, instalujemy wykładziny podłogowe różnego rodzaju. Specjalizujemy się w montażu wykładzin PCV, montażu linoleum, montażu wykładzin dywanowych w rolce oraz montażu wykładzin dywanowych w płytce. Szeroki zakres usług sprawia, że jesteśmy w stanie zainstalować wykładziny podłogowe w Warszawie i okolicy u każdego Klienta.

 

Specjaliści od podłóg

Śmiało możemy nazwać siebie specjalistami od sprzedaży i montażu wykładzin obiektowych. Prace instalatorskie wykonujemy zawsze za pomocą właściwych narzędzi i odpowiednio wykwalifikowanych pracowników. To sprawia, że możemy zawsze dopasować narzędzia i umiejętności ekipy do rodzaju instalowanej wykładziny podłogowej w Warszawie i okolicy.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każda wykładzina podłogowa wymaga postępowania zgodnie z indywidualnymi procedurami. Tylko dzięki temu możliwe jest fachowe wykonanie prac przy instalacji wykładziny obiektowej. Zawsze jednak postępujemy zgodnie z przyjętymi normami, zaczynając zlecenie od należytego przygotowania podłoża.

 

Przygotowywanie podłoża do instalacji wykładzin

Rzetelnie oceniamy stan podłoża i dobieramy stosownie do niego chemię budowlaną. Źle przygotowane podłoże może bowiem obniżyć jakość całej i zepsuć wygląd nowej wykładziny podłogowej. Po demontażu starej podłogi, oczyszczamy podłoże. W razie potrzeby wyrównujemy je poprzez wylanie masy szpachlowej. Następnie za pomocą kleju do wykładzin instalujemy nowe podłoże, a później montujemy listwy – przypodłogowe i progowe.

 

W naszej ofercie również posiadamy sprzedaż kompleksową polegającą na usłudze doboru produktów oraz instalacji podłogi. Poniżej przedstawiamy państwu usługi wykonywane przez naszą firmę:

-montaż wykładziny pcv
-montaż wykładziny linoleum
-montaż wykładzin dywanowych w rolce
-montaż wykładzin dywanowych w płytce
-demontaż starej podłogi
-naprawa podłoża
-wylewania masy szpachlowej
-montaż listew przypodłogowych
-montaż listew progowych
-usługi malarskie
-drobne usługi budowlane
-wnoszenie i wynoszenie mebli
-transport

Zobacz naszą ofertę...

Zobacz nasze realizacje...