Służba zdrowia i obiekty handlowe

 

Wykładziny dla służby zdrowia i obiektów handlowych

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne podłogi obiektowe, w tym wykładziny dla szpitali, klinik, przychodni i gabinetów lekarskich oraz obiektów handlowych, takich jak sklepy, centra handlowe i inne o dużym natężeniu ruchu. Zapewniamy szeroki wybór wykładzin PCV w atrakcyjnych wzorach i kolorach.

Naszym klientom proponujemy wykładziny PCV jednowarstwowe (homogeniczne) i wielowarstwowe (heterogeniczne). Ich zaletą jest wyjątkowo wysoka trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne i łatwość czyszczenia. Ma to szczególne znaczenie w miejscach użytku publicznego, takich jak obiekty służby zdrowia czy obiekty handlowe.

 

Nasza oferta obejmuje wszystkie wykładziny produkowane na rynku Europejskim. Zadzwoń i dowiedz się więcej 720 911 670


Wykładziny PCV

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór wykładzin PCV. Oferujemy zarówno wykładziny jednowarstwowe (homogeniczne) jak i wielowarstwowe (heterogeniczne). Tego typu wykładziny charakteryzują się wysoką trwałością oraz łatwością czyszczenia. Możliwe też jest umieszczenie na nich wzorów i napisów. Znajdują zastosowanie głównie w takich obiektach jak szpitale i kliniki, przychodnie, gabinety stomatologiczne, przedszkola i żłobki czy obiekty użyteczności publicznej. Produkty, które oferujemy posiadają niezbędne atesty i certyfikaty oraz są antystatyczne i trudnopalne.

 

 

Wykładziny z serii Brazilia

 

Wykładziny z serii Costa Rica

 

Wykładziny z serii Fusion

 

Wykładziny z serii Indiana

 

Wykładziny z serii Metallica

 

Wykładziny z serii Osmoz

Współpracujemy z firmami: Forbo, Edel, Grabo, Lagrus, Burmatex, Agnella, Cezar, Dollken, Bewe, Timzo, Tarkett, Condor, Gerflor, Balsan, Gamrat, Lentex, Desso, Forbo, Nordpfeil, Modulyss , Aw,  Murexin, Uzin, Pianomat, Egger, Mapei, Efector, Domo || Korkowa 161B, 04-549 Warszawa, Polska         Telefon: 22 224-06-70 - 71         Faks: 22-435-50-87        Telefon komórkowy:     720 911 670

Kontakt

masz pytanie dotyczące naszej oferty? tel: 22 224 06 70   mobile: 720 911 670